KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16537183
nr 1653 7183
Blandteknik
2 st, Oidentifierad konstnär. Signerad, blandteknik, Sjöfåglar, yttermått inklusive ram: 50x65 ca
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 28 oktober 2024
kl 19:59:30
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr